HELEZON TEL

helezon-tel-1

HELEZON TEL

Helezon Tel

Güvenlik için kullanılan çit ve tel türlerinden biri de, helezon teldir. Tek burgulu helezon örgü tel’in özelliği, alttan veya üstten dikenli tel görevi görmesidir. Ev, arsa, tarla, bahçe, spor alanı, fabrika sahası, inșaat gibi çevre güvenlik çit sistemlerinde, hobi amaçlı alanlarda, kafes ve kümes uygulamalarında kullanılır.

[rev_slider helezontel]

Ekonomik olduğundan dolayı dünyada ve Türkiye`de en çok kullanılan ana çit malzemesi helezon örgü telidir.

 

Helezon örgü teli; Galvaniz tel çit ve PVC kaplı tel çit olmak üzere iki çeşittir. Telin cinsi Galvaniz ise çinko kaplama miktarı, kaplama şekli kontrol edilmelidir. PVC kaplı ise; PVC kaplamanın kalınlığı ve PVC’nin granül kalitesi önemlidir.

 

Ucuz fiyatları kadar, uzun ömürlü ve kolay uygulanma özelliklerine de sahip olan helezon örgü telleri; beton direk veya boru direkleri arasına çekilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 

Baklava deseni verilerek örülen, talepler doğrultusunda örgü aralığı daraltılıp genişletilen ve bir noktasından kesilse dahi sökülmeye meydan vermeyen bir yapıya kavuşturulan helezon tel örgü modelleri; beyaz, mavi, yeşil ve gri renk tonlarında imal edilmektedir.

 

Her türlü panel çit ihtiyacınızı “Demirhan Tel Çit Sistemleri ve Spor Sahaları” ile karşılayın. Hem güvenliğinizi sağlayın hem de estetik görünümü ile mekânlarınıza şıklık katın.

 

İlerleyen zamanla birlikte güvenlik ihtiyacı daha üst düzeye çıkmış bulunuyor. Artık şehirlerarası, ülkeler arası sınırlar kalkmış insanlar rahatlıkla istekleri yerlere, istedikleri şeylere erişir hale gelmişlerdir. Ancak ilerleyen zaman, insanların birbirlerine karşı güvenlerinin azalmasına, hatta yok olmasına neden olmuştur. Artık her anlamda güvenlik sistemleri gelişmiş ve bir sektör haline gelmiştir.

Helezon Tel Tanıtım Filmi

[nggallery id=43]

Soru (1)

  1. Chitrek Bangera :

    Dear Sir,

    I have sent an inquiry for Welded mesh panels galvanized and Concertina Razor Tape SS to your mail ramazan@demirhangrup.com.tr.
    Please check and send the offer at the earliest.

Bize Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir