BORU DİREKLİ TEL ÇİT

hali-saha–IMG_0257

BORU DİREKLİ TEL ÇİT

 Boru Direkli Tel Çit

İlerleyen zamanla birlikte, kalabalıklaşan yerleşim yerleri güvenlik konusunu da gündeme getiriyor. Kalabalıklar arasında güvenliği korumak daha da zorlaşmaktadır. Yaşam alanlarımızı güvenlik altına almak için kullanılan yöntemlerden biri de, bulunduğumuz alanların çevresini değişik malzemelerle çevirmektir.

Boru direkli tel çit de, bu anlamda kullanılan bir çit yöntemidir. Boru direkli tel çit; park ve bahçelerin, binaların, boş alanların hem sınırını belirlemek, hem de güvenliğini sağlamak için kullanmaktadır.

Boru direkli tel çitin hem kullanışlı olması, hem ekonomik ve görünümünün hoş olması hem de dış alanda kullanıldığı için, hava değişimlerinden etkilenmemesi tercih edilmesini arttırmaktadır.

Boru direkli tel çit uygulamasında; çeşitli ebatlardaki boru çit direkleri,  3 metre ara ile açılan temel çukurlarına dikilir.  4,5 metre ara ile iki adet ve köşe dönüşlerinde iki adet payanda direği dikilir. Direklerin eğri kısmına 3 sıra dikenli tel çekilir. Direklerin düz kısmına 3 sıra gergi teli çekilir. Gergi tellerine galvanizli bağ teli ile bağlanır. Çit tellerini taşıması için dikilen direkler ara çit direği, tel çitlerinin köşelerinde bulunan ve sisteminin esasını oluşturan durdurucu direk, Durdurucu direkleri desteklemek amacıyla eğik olarak dikilen direkler ise; payandadır.

Siz de boru direkli tel çit ihtiyacınız için Demirhan’ a gelin, kaliteli hizmeti, güvenle alın.

Ürünlerinin kalitesinden ödün vermeyen “Demirhan Tel Çit Sistemleri”, boru direkli tel çit imalatıyla, bu yöndeki ihtiyaçlara cevap veriyor.

Yıllardır ürettiği tel çit sistemleri ile sektördeki yerini koruyan “Demirhan Tel Çit Sistemleri” aynı zamanda güvenin de adresi.

 Boru Direkli Tel Çit Tanıtım Filmi

Boru direkli tel çit

Boru Direkli Tel Çit

Boru Direkli Tel Çit

Soru (1)

  1. orhan :

    Keşan da ki 2000 m.kare ( 50×40 ) tarlamı 2,5 mm lik PVC li hasır tel ile çevirmek istiyorum.1,80 cm boru direk(boyalı) veya beton direkli olabilir ancak kapı şeklinde kullanılabilecek 8 m lik mobil (hareketli) bir bölümü de olacak şekilde montajı dahil fiyat verirmisiniz.İyi günler.

Bize Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir